Dette hulapparat er en praktisk enhed til at lave huller i papir og dokumenter. Det er en enhed med 2 huller, også kendt som et 2 hulsapparat. Det leveres med en anlægsskinne, som gør det nemt at justere og måle afstanden mellem hullerne.
Du kan bruge dette hulapparat til at lave huller i forskellige typer af papir, kort, billetter osv. Det er ideelt til hjemmebrug, skolebrug eller kontorbrug.
Vi samarbejder udelukkende med danske importører og leverandører, hvilket sikrer at alle vores produkter er originale og EU-godkendte.
Ansvarlig part
Creativ Company Danmark A/S Rasmus Færchs Vej 23
7500 Holstebro
Danmark ZW5ncm9zQGNjaG9iYnkuZGsg
Vi er i fuld gang med at samle de nødvendige sikkerhedsoplysninger for alle vores produkter. Hvis du har spørgsmål til GPSR, er du velkommen til at skrive til os på Z3BzckBndWNjYS5kaw==.